عمل جراحی زیبایی گونه (گونه گذاری)

دکتر صمد غیاثی

3

جراح و متخصص گوش، حلق، بینی، سر و گردن

دوره تکمیلی جراحی پلاستیک بینی و صورت جراحی بیماریهای گوش

از دانشگاههای کالیفرنیا و هاروارد آمریکا، زوریخ سوئیس، اژه ترکیه، هنگ کنگ، اینسبوریای ایتالیا، آمستردام هلند و تهران

عمل جراحی زیبایی کونه-بزودی

تقویت گونه گزینه ای کاملا ساده و ظریف برای کسانی است که به دنبال  برجسته سازی قسمت فوقانی صورت بوده و سعی می کنند تا با دادن ظاهری قلب گونه به صورت خود توجه را از قسمت تحتانی صورت و چهره به قسمت فوقانی چهره معطوف کنند.

این جراحی تقریباً بدون برش با برشهای بسیار کوچکی که در داخل دهان داده می شود آغاز می­گردد. از طریق حفره های تنگ ایجاد شده در قسمت داخلی دهان سیلیکون جامد زیر بافت نرم  و روی استخوان صورت قرار داده می­شود. ایمپلنتها در سایز ها و شکلهای مختلف موجود بوده و می تواند در قسمت زیرین یا روی استخوان گونه حتی نزدیک بینی قرار داده شود. در برخی موارد جراح از خمیر پر کننده  استخوان استفاده می­کند که قابل شکل دهی به طرز دلخواه جراح می باشد.

پس از اینکه ایمپلنتها در محل تعیین شده قرار گرفتند، برشهای جراحی توسط بخیه های قابل جذب بسته میشوند. ایمپلنتها در محل مخصوص خود نیز بخیه زده می­شوند و بافت اطراف آنها همانند یک چسب طبیعی آنها را در جای اصلی خود ثابت نگه می­دارد. به مدت چند هفته پس از جراحی گونه بیماران تورم خواهد کرد اما بیمار بلافاصله پس از جراحی قادر به خوردن و آشامیدن بوده و پس از چند روز می­توانند به کار و زندگی عادی و روزمره خود برگردند. به منظور تمیز و سالم نگه داشتن برشهای جراحی و بخیه ها از دهانشویه مخصوص بلافاصله پس از جراحی استفاده می­شود و به منظور جلوگیری از عفونت توسط پزشک معالج آنتی بیوتیک تجویز می­شود.

عمل جراحی تقویت گونه یک جراحی کاملاً ساده و مطمئن بوده و بطرز قابل توجهی قادر به بهبود زیبایی چهره و چشم­ها بوده و ویژگی منحصر به فردی به چهره فرد می­بخشد.

076

جهت تنظیم قرار ملاقاتهای خود با مطب 17 شهریور به شماره تلفن35565758-41-98+و یا مطب ولیعصر به شماره تلفن33290881-41-98+تماس بگیرید.

در صورت داشتن هر گونه سؤال و موارد اورژانسی لطفا با دکتر غیاثی تماس بگیرید.

بعد از ساعات کاری و تعطیلات با بیمارستانی که بستری شده بودید تماس بکیرید.