درباره من

دکتر صمد غیاثی

1

جراح و متخصص گوش، حلق، بینی، سر و گردن

دوره تکمیلی جراحی پلاستیک بینی و صورت جراحی بیماریهای گوش

از دانشگاههای کالیفرنیا و هاروارد آمریکا، زوریخ سوئیس، اژه ترکیه، هنگ کنگ، اینسبوریای ایتالیا، آمستردام هلند و تهران

 

 

 

 

عنوان

 -        جراح و متخصص گوش و حلق و بینی- سر و گردن

 -        عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

 -        دپارتمان گوش و حلق و بینی، سر و گردن بیمارستان امام رضا (ع) تبریز

          سوابق

دکتر صمد غیاثی عضو هیئت علمی تمام وقت دپارتمان گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و معاون پژوهشی گروه ENT    می باشد. حیطه کاری مورد علاقه او جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت و نیز جراحی گوش (اتولوژی- نوراتولوژی) بوده و به عنوان یک متخصص درRhinoplasty (جراحی زیبایی بینی) ، Blepharoplasty (جراحی زیبایی برای برداشتن پوست و چربی اضافی پلک) Rhytidectomy (جراحی زیبایی برای از بین بردن چین و چروک صورت یا جراحی کشیدن پوست صورتFacelift) وOtoplasty (اصلاح برجستگی لاله گوش ) نیز سایر عمل های جراحی زیبایی و ترمیمی سر و گردن شناخته می شود. دکتر صمد غیاثی هنگام انجام هر گونه عمل جراحی زیبایی و ترمیمی صورت ضمن تلاش برای حفظ ظاهری طبیعی در صورت، از ایجاد بینی های سربالا و چهره هایی ماسک مانند اجتناب می ورزد. با استفاده از هنر، مهارت و تکنیک دقیق خویش، دکتر غیاثی  ضمن حفظ هارمونی و تعادل صورت و بینی، زیبایی و جذابیت ذاتی و منحصر بفرد هر شخص را اعتلا می بخشد.

دوره های آموزشی

دکتر صمد غیاثی پس از اخذ مدرک دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان رزیدنت تخصص جراحی گوش، حلق، بینی- سر و گردن در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به تحصیلات خود ادامه داد. او همچنین پس از گذراندن فلوشیپ گوش (اتولوژی- نوراتولوژی) در دانشگاه علوم پزشکی تهران، اقدام به گذراندن دوره های تکمیلی گوش و جراحی پلاستیک صورت در دانشگاه هاروارد آمریکا، دوره تکمیلی گوش (اتولوژی- نوراتولوژی) در دانشگاههای زوریخ سوئیس و کالیفرنیای آمریکا و دوره تکمیلی جراحی پلاستیک صورت در دانشگاههای اژه ترکیه، چینی هنگ کنگ ،اینسوبریای ایتالیا و أمستردام هلند نمود.

رتبه علمی
دکتر صمد غیاثی دانشیار
گروه دانشگاه علوم پزشکی تبریز هم اکنون به امر آموزش و تعلیم تکنیک های تخصصی جراحی گوش، حلق، بینی-سر وگردن و نیز جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت به دانشجویان و رزیدنتهای گروهENT دانشگاه تبریز اشتغال دارد. او مقالات پزشکی متعددی در مورد جراحی گوش و جراحی ترمیمی و زیبایی به چاپ رسانیده است.

محل فعالیت

دکتر صمد غیاثی دارای 2 دفتر شخصی در خیابان 17 شهریور جدید و کوی ولیعصر در تبریز می باشد. او اعمال جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت ، گوش و نیز سایر اعمال جراحی خود را در بیمارستانهای زکریا ، نور نجات ، بهبود و نیز بیمارستان امام رضا (ع) وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تبریز به انجام می رساند.

 

 

 جهت تنظیم قرار ملاقاتهای خود با مطب 17 شهریور به شماره تلفن35565758-41-98+ و یا مطب ولیعصر به شماره تلفن33290881-41-98+تماس بگیرید.

در صورت داشتن هر گونه سؤال و موارد اورژانسی لطفا با دکتر غیاثی تماس بگیرید.

بعد از ساعات کاری و تعطیلات با بیمارستانی که بستری شده بودید تماس بکیرید.