عمل جراحی زیبایی فرورفتگی (زنخدان) صورت

دکتر صمد غیاثی

3

 

جراح و متخصص گوش، حلق، بینی، سر و گردن

دوره تکمیلی جراحی پلاستیک بینی و صورت جراحی بیماریهای گوش

از دانشگاههای کالیفرنیا و هاروارد آمریکا، زوریخ سوئیس، اژه ترکیه، هنگ کنگ، اینسبوریای ایتالیا، آمستردام هلند و تهران

 

 

جراحی زیبایی فرو رفتگی صورت

عمل جراحی زیبایی فرو رفتگی (گودی یا زنخدان) صورت، جزو یکی از محبوب ترین اعمال جراحی زیبایی است که معمولاً به فرد پیشنهاد می‌شود. فقط کافیست به زیبایی و جذابیت خاصی که این فرو رفتگی ها و گودی ظریف به لبخندتان اضافه کرده است بیاندیشید.

این عمل جراحی به طرز تعجب آوری آسان است و معمولاً در مطب صورت می‌گیرد. گونه های بیمار بی حس می‌شوند و برش های کوچکی از سمت داخل گونه ها در بافت گونه داده می شود و سپس توسط بخیه گودی ایجاد شده در جای خود تثبیت می‌شود. نوع و تعداد بخیه های زده شده بر حسب قدرت و استقامت عضلات گونه متفاوت است. بخیه ها باعث می‌شوند تا بافت قسمتی که در آن فرورفتگی ایجاد شده در محل خود تثبیت و به همان شکل ترمیم یابد. با گذشت زمان محل فرو رفتگی های ایجاد شده نرم تر شده و طبیعی تر به نظر می‌رسد.

پس از جراحی تورم و کبودی بسیار خفیفی در محل جراحی وجود خواهد داشت که معمولاً تا 48 ساعت برطرف می‌شود. سفتی گونه‌ها پس از جراحی کاملاً طبیعی است که معمولا دو تا سه هفته پس از جراحی کاملا نرم شده و به حالت طبیعی خود بر‌می گردند.

 

 076

جهت تنظیم قرار ملاقاتهای خود با مطب 17 شهریور به شماره تلفن35565758-41-98+و یا مطب ولیعصر به شماره تلفن33290881-41-98+تماس بگیرید.

در صورت داشتن هر گونه سؤال و موارد اورژانسی لطفا با دکتر غیاثی تماس بگیرید.

بعد از ساعات کاری و تعطیلات با بیمارستانی که بستری شده بودید تماس بکیرید.